Action Man Boyama Sayfaları

İşte Action Man burada onun boyama sayfalarını burada bulabilirsin. Doktor X karşı koymaya karar veren Action Man kendisinin özel donanımlı silahları ve araçları ile her zorluğun üstesinden gelmek için mücadele veriyor. Başarıyor da! Action Man her zorlukta mücadele edebilir. Paraşütle binalardan atlar. Motoruyla düşmanları ve kötüleri yakalayabilir. İşte Action Man aracı onunla zor dağ şartlarında dolaşabilir. Action Man özel bir araçtır bu! Action Man Uçan Kızak Motoru onun önü dişleri olan bir canavar gibi ve bu araç ile düşmanlarını vurabiliyor. İşte Action Man düşmanlarından biri büyük bilek bir düşman bu... Kurşunları üzerine dizmiş bir şekilde çok tehlikeli... Korsan gözleri var.

Güzel ve kaliteli Action Man Boyama Sayfaları resmini indir.

Action Man Boyama Sayfaları resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 3308x2363 Piksel.
Benzer resimleri Action Man Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Action Man Boyama Sayfaları resmini 7510 kullanıcı indirdi.

Action Man Boyama Sayfaları Wallpaper

Action Man Boyama Sayfaları

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Action Man Boyama Sayfaları


Görüyor musunuz! Action Man bir ninja gibi giyinmiş. Kayak ve paraşütü ile düşmanlarına korku salıyor. Karda kar kızağı ile giden Action Man zorlu atışlarından birini yaparak düşmanları vurmaya çalışıyor yine ... Yunus ile ava giden Action Man dalgıç kıyafetlerini de üzerine geçirmiş. Düşmanlara yine korku salıyor. Yunuslar çok akıllı ve duyarlı yaratıklardır. Ancak yine de dikkatli olmak gerekir. Fakat bu Action Man yunusu onun yunusu Action Man'in komutlarına göre hareket ediyor. Zorlu deniz altı mücadelesinde köpekbalıklarından kaçan Action Man yine hızlı ve akrobatik hareketleri ile mücadelen başarıyla sıyrılıyor. Action Man Formula aracı ile her yarışı kazanabilecek güçte. Ancak bazen olumsuz hava şartları onu etkileyebiliyor ve bazen de yarış kaybedebiliyor. Ancak düşmanlar için Turbo özelliği olan aracın anında yakalama özelliğine de sahip... Kürekle zor dalgalar ile boğuşan Action Boyama sayfası ile resim boyayabilirsin. İster onu indir ister bilgisayarda boya. Sen bilirsin :) Ne istersen yap. Action Man Hız Motoru onun motoru sayesinde her yere inanılmaz sürelerde ulaşabiliyor. Çok hızlı... Bu yüzden onu yatarak kullanıyor. Böylece daha da hızlı gidiyor. Rüzgar onu yavaşlatmıyor. Bu sayede tam bir kahraman motoru bu... Action Man hareketli kar aracı ile her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güçte... Onun yaptığı harika manevralar sayesinde kimse onun önünde duramıyor ve o her engeli kimseye çarpmadan hatta dokunmadan ustaca geçiyor. Ağaçların arasından veya düşmanların arasından ustaca geçebiliyor. Action Man Go Kart aracı ile gidiyor. Onun Go Kartı diğer araçlardan çok daha hızlıdır. Onun yapılandırıldığı Go Kart aracı özel olarak dizayn edilmiş. Bu yüzden Turbo gücü ile çok hızlı gidiyor.
Başlık : Action Man Boyama Sayfaları
Yayınlanma : Mayıs 14, 2015 Saat 10:12 pm
Görüntülenme : 7511 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 555 KB
Çözünürlük : 3308x2363 Piksel
Toplam İndirilme : 35 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Action Man Boyama Sayfaları" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Action Man Resim Boyama Sayfası İndir 01
Action Man Formula Bir Arabası Boyama Sayfası

Action Man Formula Bir Arabası Boy...

1254x1768 px | 306 KB |1593 Views

Action Man Motosiklet Boyama Sayfası

Action Man Motosiklet Boyama Sayfas...

1611x1121 px | 217 KB |7582 Views

Action Man Köpekbalığı Boyama Sayfası

Action Man Köpekbalığı Boyama S...

1252x1759 px | 207 KB |2418 Views

Action Man Yunus Boyama Sayfası

Action Man Yunus Boyama Sayfası

1260x1758 px | 182 KB |1646 Views

Action Man Go Kart Arabası Boyama Sayfası

Action Man Go Kart Arabası Boyama ...

1250x1772 px | 371 KB |1726 Views

Action Man Kartopu Arabası Boyama Sayfası

Action Man Kartopu Arabası Boyama ...

1250x1770 px | 243 KB |1813 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.