At Boyama Sayfası

Atlar çok sevimli, heybetli hayvanlardır. Onların boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Çocuklar ve anaokulu çocukları için eğlenceli At boyama sayfası boyama sayfalarını sitemizde bulabilirsiniz. Atlar küçükken çok şirin büyüdüklerinde de oldukça güzel oluyorlar. Atlar evcilleştirilerek çiftliklerde de yetiştirirler. Atlar bizim için önceden bir yere ulaşım için kullanılan çok değerli hayvanlardı... Çiftlikte boyama sayfasını görmek için aşağıdaki resmi indirebilirsin. Resmi büyütmek için üzerine tıklamalısın. Pegasus sinirli at boyama sayfası... Pegasus gökkuşağından geldi. Pegasus atları uçabilen atlardır. Onlar mitolojik at olarak adlandırılırlar.

Güzel ve kaliteli At Boyama Sayfası resmini indir.

At Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 1213x1702 Piksel.
Benzer resimleri At Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. At Boyama Sayfası resmini 17003 kullanıcı indirdi.

At Boyama Sayfası Wallpaper

At Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. At Boyama Sayfası


Bazı atlar oldukça sinirlidir. Onlara binmek ve üstünde dolaşmak deneyim gerektirir. Evcil olmayan atlar evcilleştirildikten sonra binilebilir. Burada sinirli bir Pegasus atını görüyorsunuz. Arkada gökkuşağı var. Pegasus Atı çimenlerin üzerinde duruyor. Bu sayfayı indirebilir ya da alttaki linke tıklayarak boyayabilirsin. Güzel At Boyama Sayfası... Boynuna çiçek geçirmiş bu güzel atın sempatik koşusu ile dağda, bayırda koşuyor ve çok eğleniyor. Bu güzel atın boyama sayfasını indirerek sen de eğlenebilirsin. Bu resimdeki güzel at sayfasındaki at bir dişi attır. Çimenler içinde dolaşmakta idi. Ancak bu atın hava kararmadan evine gitmesi de gerekmektedir. Böyle güzel atları gördükçe ben çok heyecanlanıyorum. Sizde bu atı beğendiniz mi? Bazı atlar çiftlikte yaşarlar. Bazı atlar ormanda... Atlar oldukça çevik bir yapıya sahiptirler. Ayak kas yapıları oldukça atletiktir. Bu yüzden atik bir şekilde koşabilirler. Bir araba kadar hızlı olabiliyorlar. Ortalama olarak bir at 60 ila 70 kilometre arasında hızlara kadar ulaşabilmektedirler. Eskiden atlar çok daha fazla kullanılmakta idi. Ulaşım aracı olarak savaşta, gezide hatta İngiltere'de bu atlar daha da popüler idi. Şimdi bile orada polisler ve zabıtalar bu atları kullanmaktadırlar. Bizde ise Osmanlı zamanında çok kullanmaktaydık. At kullanmak oldukça maharet isteyen bir durum olduğu için Osmanlı savaşçıları bu atlar üzerinde kılıç kullanmak ve ok atmak da çok önemli bir kabiliyetti. Yavru atlar oldukça sevimlidirler. Onların tay tay yürümeleri çok şirindir. Buldum! belki de ondan atların yavrusuna "tay" diyorlar. :) Bu şirin atları boyamak için çıktı alabilir veya alttaki linkten bilgisayarda sayfa boyayabilirsiniz.
Başlık : At Boyama Sayfası
Etiketler : , , , ,
Yayınlanma : Mayıs 5, 2015 Saat 4:14 pm
Görüntülenme : 17004 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 193 KB
Çözünürlük : 1213x1702 Piksel
Toplam İndirilme : 14 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "At Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Sinirli At Boyama Sayfası

Sinirli At Boyama Sayfası

1297x1639 px | 223 KB |3278 Views

Sevimli At Boyama Sayfası

Sevimli At Boyama Sayfası

1563x1374 px | 131 KB |3035 Views

Minik At Boyama Sayfası

Minik At Boyama Sayfası

2314x1931 px | 155 KB |8061 Views

At Yüzü Boyama Sayfası

At Yüzü Boyama Sayfası

1217x1742 px | 153 KB |2087 Views

Atlar Tepede Boyama Sayfası

Atlar Tepede Boyama Sayfası

1238x1761 px | 213 KB |2885 Views

Yavru At Boyama Sayfası

Yavru At Boyama Sayfası

1242x1741 px | 212 KB |4826 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.