Dev Tır Boyama Sayfası

Bu tırlar oldukça fazla yük taşıyabiliyorlar. Tonlarca ağırlık taşıyan tırların taşıdığı ağırlıklar 28 tona kadar çıkabilmektedir. Yük almadan da çok fazla ağırdırlar. Tek başına 4 tekerlikli olan tırlar dışında 6 tekerlikli ve konteyner ile 12 tekerleğe kadar çıkarlar. Dev güzel bir tır boyama sayfası indirin ve boyamaya başlayın.

Güzel ve kaliteli Dev Tır Boyama Sayfası resmini indir.

Dev Tır Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2616x1942 Piksel.
Benzer resimleri Tır Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Dev Tır Boyama Sayfası resmini 7719 kullanıcı indirdi.

Dev Tır Boyama Sayfası Wallpaper

Dev Tır Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Dev Tır Boyama Sayfası


Başlık : Dev Tır Boyama Sayfası
Etiketler : , , , ,
Yayınlanma : Şubat 11, 2017 Saat 6:23 pm
Görüntülenme : 7720 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 350 KB
Çözünürlük : 2616x1942 Piksel
Toplam İndirilme : 11 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Dev Tır Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Dev Tır Sayfa Boyama
Büyük Tır Boyama Sayfası

Büyük Tır Boyama Sayfası

2719x1651 px | 351 KB |8931 Views

Şehirde Tır Sayfa Boyama

Şehirde Tır Boyama Sayfası

1767x1248 px | 220 KB |4518 Views

Tır Sayfa Boyama

Tır Boyama Sayfası

2732x2288 px | 539 KB |7929 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.