Dinozor Boyama Sayfası

Sevimli ve harika dinozor boyama sayfası burada! Eğlenceli ve eşsiz dinozorlar boyama sayfaları ile her daim eğlence devam ediyor. Keyifli ve güzel dakikalar geçirmenizi sağlayacak eski çağlarda yaşamış dinozorlar boyama sayfası ve nicesi ... Oldukça sevimli bir dinozor boyama sayfası. Çizgi film karakterlerini andıran bu güzel dinozoru hemen boyayın. Eski çağlardan süregelen ve fosillerinin bulunduğu bu dinozorların bazıları etçil bazıları ise otçul olarak hayatlarını sürdürmektelerdi. İşte size ot yiyen bir dinozorun boyama sayfası. Bu dinozorlar ot yiyerek büyürler. Genelde otçul dinozorlar mecbur kalmadıkça yani tehdit olarak algılamadıkça başkalarına saldırmazlar.

Güzel ve kaliteli Dinozor Boyama Sayfası resmini indir.

Dinozor Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 4412x4464 Piksel.
Benzer resimleri Dinozor Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Dinozor Boyama Sayfası resmini 28352 kullanıcı indirdi.

Dinozor Boyama Sayfası Wallpaper

Dinozor Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Dinozor Boyama Sayfası


Etçil dinozorlardan bir örnek görüyorsunuz. Bu dinozor türü oldukça büyük ve iri yapılı bir dinozor türüdür. Et yiyerek büyüyen bu dinozor türü karşı durulması zor bir dinozor türüdür. Hem cinsleri ile arasında kıyasıya bir rekabet olur. Ağır olmalarına rağmen adımları büyük olduğundan dolayı çok hızlı olmayan diğer dinozor ve sürüngen türlerini rahatlıkla yakalayabilirler. Ayrıca bu tür hızlandıkça daha da çabuk gideceği yere varır. Bu dinozor türüne T-Rex türü iri ve büyük bacaklarına olmasına rağmen küçük elleri ve kolları vardır. Bu yüzden avlarını almak için oldukça yere eğilmesi gerekmektedir. Bu türü ayrıca Jurassic Park filminden de sıkça duymuştuk. İşte T-Rex avlanırken ki boyama sayfası... Beyaz sayfa üzerine siyah şirin ve iri bir dinozor boyama sayfası burada. Bu büyük boyunlu dinozor türü ot yiyen bir dinozor türü olarak ağaçlardan rahatlıkla beslenirler. İri bedenlerinden dolayı yavaş yürüyen bu tür bazen kendini zor savunabilen bir dinozor türü olabilmektedir. Muzurluk peşinde olan ve sinsi bir şekilde gülen T-Rex dinozor boyama sayfası... Siyah çizgileri bulunan bu T-Rex arkadaşlarına şaka yaparak eğleniyor.
Başlık : Dinozor Boyama Sayfası
Yayınlanma : Şubat 21, 2016 Saat 12:40 pm
Görüntülenme : 28353 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 737 KB
Çözünürlük : 4412x4464 Piksel
Toplam İndirilme : 41 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Dinozor Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Güzel Bir Dinozor Sayfa Boyaması
Yemek Yiyen Dinozor Boyama Sayfası

Yemek Yiyen Dinozor Boyama Sayfası

2479x3361 px | 729 KB |3929 Views

Vahşi Yasamda Dinozor Boyama Sayfası

Vahşi Yasamda Dinozor Boyama Sayfa...

1766x1253 px | 310 KB |7295 Views

Vahşi Dinozor Boyama Sayfası

Vahşi Dinozor Boyama Sayfası

2984x1800 px | 291 KB |13088 Views

Sevimli Dinozor Boyama Sayfası

Sevimli Dinozor Boyama Sayfası

2550x2027 px | 185 KB |8579 Views

Dinozor Boyama Sayfası Sayfa Boyama

Dinozor Boyama Sayfası Sayfa Boyam...

1750x1234 px | 167 KB |3798 Views

Dinozor Boyama Sayfaları

Dinozor Boyama Sayfaları

3512x2499 px | 856 KB |11946 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.