Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Kral bir gün köye bakması için gelen bir filini bırakır. Tüm köylü bu file bakmak için yiyeceklerini ve sularını verirler. Ancak fil hem çok yemek yiyor hem de bakımı çok zor bir hayvanmış. Fil köylülerin ekinlerini yemiş bitirmiş neredeyse ve bu da köylünün canına tak etmiş. Gitmişler akıl danışmak için Nasreddin hocaya... Nasreddin hoca da düşünür taşınır ve derki o zaman bu konuyu kraldan başkası çözemez onun için hepimiz birlik olup gidelim kralın karşısına... Tamam der bütün köylü ve yola düşerler. Nasreddin hoca önde köylü arkada kralın huzuruna çıkarlar. Nasreddin hoca başlar konuşmaya "kralım arkamda duran köylülerimiz ve biz artık halimizden memnun değiliz..." derken kral sormuş "hayırdır Nasreddin hoca hangi köylü soruyor, hangi köylü halinden memnun değil?" deyince Nasreddin hoca arkasına bakmış ki o da ne bütün köylü korkudan kralın kapıya gelince sessizce geri dönmüşler ve Nasreddin hocanın ruhu duymamış. Nasreddin hoca bakmış kelle koltukta yani köylüler yokken bir şey derse canı gidecek ve krala demiş ki; "kralım bizim köylüler bu filden çok memnun oldu. Onun eşini de isterler" demiş. Bunu duyan kral memnun olmuş ve dişi filin getireleceğini belirtmiş. Kapıdan çıkmış ki bütün köylüler Nasreddin hocanın yanına doluşmuşlar. Hayırdır hocam ne dedi kral deyince "müjde müjde kral file bakmanızdan çok memnun şimdi dişi fili de getirecek" demiş.

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2364x2936 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini 2084 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası


Başlık : Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası
Yayınlanma : Haziran 14, 2017 Saat 1:10 am
Görüntülenme : 2085 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 483 KB
Çözünürlük : 2364x2936 Piksel
Toplam İndirilme : 27 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama ...

3822x2448 px | 659 KB |4312 Views

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculu...

1572x1636 px | 278 KB |3365 Views

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi B...

1495x1939 px | 281 KB |1690 Views

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Say...

928x1406 px | 132 KB |6763 Views

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sa...

2097x2122 px | 262 KB |3897 Views

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Eşeğe Bindi Sayfa Boyama

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Boy...

1232x1996 px | 232 KB |15108 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.