Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Kral bir gün köye bakması için gelen bir filini bırakır. Tüm köylü bu file bakmak için yiyeceklerini ve sularını verirler. Ancak fil hem çok yemek yiyor hem de bakımı çok zor bir hayvanmış. Fil köylülerin ekinlerini yemiş bitirmiş neredeyse ve bu da köylünün canına tak etmiş. Gitmişler akıl danışmak için Nasreddin hocaya... Nasreddin hoca da düşünür taşınır ve derki o zaman bu konuyu kraldan başkası çözemez onun için hepimiz birlik olup gidelim kralın karşısına... Tamam der bütün köylü ve yola düşerler. Nasreddin hoca önde köylü arkada kralın huzuruna çıkarlar. Nasreddin hoca başlar konuşmaya "kralım arkamda duran köylülerimiz ve biz artık halimizden memnun değiliz..." derken kral sormuş "hayırdır Nasreddin hoca hangi köylü soruyor, hangi köylü halinden memnun değil?" deyince Nasreddin hoca arkasına bakmış ki o da ne bütün köylü korkudan kralın kapıya gelince sessizce geri dönmüşler ve Nasreddin hocanın ruhu duymamış. Nasreddin hoca bakmış kelle koltukta yani köylüler yokken bir şey derse canı gidecek ve krala demiş ki; "kralım bizim köylüler bu filden çok memnun oldu. Onun eşini de isterler" demiş. Bunu duyan kral memnun olmuş ve dişi filin getireleceğini belirtmiş. Kapıdan çıkmış ki bütün köylüler Nasreddin hocanın yanına doluşmuşlar. Hayırdır hocam ne dedi kral deyince "müjde müjde kral file bakmanızdan çok memnun şimdi dişi fili de getirecek" demiş.

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2364x2936 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları Kategorisi kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası resmini 2614 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası


Başlık : Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası
Yayınlanma : Haziran 14, 2017 Saat 1:10 am
Görüntülenme : 2615 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 483 KB
Çözünürlük : 2364x2936 Piksel
Toplam İndirilme : 37 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfas...

1273x1660 px | 201 KB |2058 Views

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Bo...

3913x3403 px | 463 KB |777 Views

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayf...

1269x1658 px | 264 KB |472 Views

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayf...

2135x1467 px | 261 KB |598 Views

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfas...

1304x1641 px | 177 KB |966 Views

Nasreddin Hoca Klasik Boyama Sayfası

Nasreddin-Hoca-Klasik-Boyama-Sayfas...

1281x1656 px | 220 KB |674 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.