Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Nasreddin hoca evinde güzelce otururken çok dertli olan halktan insanlar yanına gelmiş. Halk "Hocam bize ne olur yardım edin" demişler. Bunun üzerine "Ne oldu, neden bu kadar dertlisiniz." diye sormuş. İnsanlarda hep birlikte konuşmaya başlamış ve Nasreddin hoca da hiç bir şey anlamıyormuş. Nasreddin hoca "Durun durun sakin olun bakalım. Tek bir kişi düzgünce anlatsın bakalım." Bunun üzerine bir kişi atılmış ve başlamış anlatmaya... "Hocam kral bize bir fil verdi ve bu fili bizim köye emanet etti. Fakat bu fil öyle böyle yemiyor. O kadar çok yemek yiyor ki bizim yiyeceğimiz yemekleri bile bu hayvana vermeye başladık. Ayrıca temizliği ve bakımı da çok zor. Tarla da ekinimiz kalmadı. Sen şu işe bir el atıver de krala gidip tek bir ağızdan söyleyelim de şu fili bizden alsın." Hoca düşünmüş ve "Tamam" demiş ve hazırlanıp yola çıkmışlar. Kralın sarayına gelmişler ve kralın huzuruna da çıkmışlar. Hoca önde halk arkada. "Kralım şu fil var ya..." derken arkasına bir bakmış ki o da ne! hoca arkasına bakmış ve görmüş ki halktan olan insanların hiç biri arkasında değil kralın önüne çıkarken kaş ile göz arasında yok olmuşlar. Nasreddin hoca da bu duruma sinirlenmiş kral da gaddar mı gaddar tek başına böyle bir şey derse belki de kellesi gidecek. Kral sormuş "Ne oldu Nasreddin hoca nedir bu telaşın anlat bakalım" Nasreddin hoca da düşünmüş ve demiş; "Kralım sizin verdiğiniz fili bizim halk çok sevmiş onun eşini de isterler" demiş.

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 928x1406 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları Kategorisi kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini 7170 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası


Nasreddin hocanın bu son sözleri ve ders veren hikayelerine bayılıyorum.
Başlık : Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası
Yayınlanma : Nisan 16, 2017 Saat 1:55 am
Görüntülenme : 7171 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 132 KB
Çözünürlük : 928x1406 Piksel
Toplam İndirilme : 45 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

2364x2936 px | 483 KB |2285 Views

Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama ...

3822x2448 px | 659 KB |4846 Views

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculu...

1572x1636 px | 278 KB |3687 Views

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi B...

1495x1939 px | 281 KB |1896 Views

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sa...

2097x2122 px | 262 KB |4189 Views

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Eşeğe Bindi Sayfa Boyama

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Boy...

1232x1996 px | 232 KB |16042 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.