Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Nasreddin hoca evinde güzelce otururken çok dertli olan halktan insanlar yanına gelmiş. Halk "Hocam bize ne olur yardım edin" demişler. Bunun üzerine "Ne oldu, neden bu kadar dertlisiniz." diye sormuş. İnsanlarda hep birlikte konuşmaya başlamış ve Nasreddin hoca da hiç bir şey anlamıyormuş. Nasreddin hoca "Durun durun sakin olun bakalım. Tek bir kişi düzgünce anlatsın bakalım." Bunun üzerine bir kişi atılmış ve başlamış anlatmaya... "Hocam kral bize bir fil verdi ve bu fili bizim köye emanet etti. Fakat bu fil öyle böyle yemiyor. O kadar çok yemek yiyor ki bizim yiyeceğimiz yemekleri bile bu hayvana vermeye başladık. Ayrıca temizliği ve bakımı da çok zor. Tarla da ekinimiz kalmadı. Sen şu işe bir el atıver de krala gidip tek bir ağızdan söyleyelim de şu fili bizden alsın." Hoca düşünmüş ve "Tamam" demiş ve hazırlanıp yola çıkmışlar. Kralın sarayına gelmişler ve kralın huzuruna da çıkmışlar. Hoca önde halk arkada. "Kralım şu fil var ya..." derken arkasına bir bakmış ki o da ne! hoca arkasına bakmış ve görmüş ki halktan olan insanların hiç biri arkasında değil kralın önüne çıkarken kaş ile göz arasında yok olmuşlar. Nasreddin hoca da bu duruma sinirlenmiş kral da gaddar mı gaddar tek başına böyle bir şey derse belki de kellesi gidecek. Kral sormuş "Ne oldu Nasreddin hoca nedir bu telaşın anlat bakalım" Nasreddin hoca da düşünmüş ve demiş; "Kralım sizin verdiğiniz fili bizim halk çok sevmiş onun eşini de isterler" demiş.

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 928x1406 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları Kategorisi kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası resmini 7708 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası


Nasreddin hocanın bu son sözleri ve ders veren hikayelerine bayılıyorum.
Başlık : Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası
Yayınlanma : Nisan 16, 2017 Saat 1:55 am
Görüntülenme : 7709 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 132 KB
Çözünürlük : 928x1406 Piksel
Toplam İndirilme : 23 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfas...

1273x1660 px | 201 KB |2114 Views

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Bo...

3913x3403 px | 463 KB |809 Views

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayf...

1269x1658 px | 264 KB |482 Views

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayf...

2135x1467 px | 261 KB |632 Views

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfas...

1304x1641 px | 177 KB |996 Views

Nasreddin Hoca Klasik Boyama Sayfası

Nasreddin-Hoca-Klasik-Boyama-Sayfas...

1281x1656 px | 220 KB |690 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.