Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası

Evden okula giderken ve okuldan eve dönerken okul servisini kullanırım. İşte bu yüzden sabah çıkınca okul servisi minibüsüne binerim. Bazen akşam dönerken de okul servisi otobüsüne binerim. Okul servisi otobüsü çok büyük oluyor. Aynı belediye otobüsü kadar büyük olabiliyor. Çocuklar ile eğlenceli ve bazen derslerden yorulmuş bir halde öğrenciler bulunmaktadır. Burada da okul servisi minibüs otobüs boyama sayfası indirebiliyor, boyayabilir veya oynayabilirsiniz.

Güzel ve kaliteli Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası resmini indir.

Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 1596x1009 Piksel.
Benzer resimleri Okul Servisi Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası resmini 7053 kullanıcı indirdi.

Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası Wallpaper

Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası


Okul servisine binerken annem beni okul servisine kadar eşlik ediyor. Aslında okul servisi beni evimin önünden alıyor. Annem her sabah kapıya çıkarak bana bakar ve bana hoşçakal der. Hoşçakal demeden önce de zihnin açık olsun yavrum demeyi ihmal etmez. Ben de anneme bay bay derim ve minibüsüne binerim. Bizim arabayı kullanan servis şoförü bir kadın. Çok güzel araba kullanır ve bizi sağ salim okulumuza ve evimize bırakır. Büyük bir okul servisi otobüs sayfası bu... Çok güzel ve kolay görünüyor. Hemen altındaki linkten de boyama oyununu oynayabiliyorum.
Başlık : Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası
Yayınlanma : Aralık 5, 2016 Saat 12:55 am
Görüntülenme : 7054 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 232 KB
Çözünürlük : 1596x1009 Piksel
Toplam İndirilme : 28 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Okul Servisi Minibüs Otobüs Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Okul Servisi Aracı Sayfa Boyama

YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.