Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası

Pepee araba tamircisi boyama sayfası ile birlikte eğlenceli vakitler geçireceğiz. Pepee sadece tamirci değil, aynı zamanda araba kullanıyor ve onun hızlı arabasını da burada boyayabilirsiniz. Pepee'nin en hızlı arabasını gördünüz mü? Hızlı ve bir o kadar da güzel akülü arabası ile güvenli kullanarak istediği yere zamanında varıyor. Sizlerde bu boyama sayfasını veya boyama oyununu oynayın. Olamaz Pepee arabasını kullanırken bozuldu. Daha sonra arkadaşı Bibi arayarak ona çekici arabası ile gelmesini söyledi. Bibi yarım saat sonra Pepee'nin yanına geldi. Bibi, Pepee'ye neden aracının bozulduğunu sordu. Pepee; "Bilmiyorum Bibi birden aracım arızalandı ve dumanlar çıkmaya başladı hadi onu hemen tamirhaneme götürelim de ne olduğuna bakayım" dedi. Bibi çekicisinin kancasını taktı ve Pepee ile beraber tamirhanenin yolunu tuttular.

Güzel ve kaliteli Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası resmini indir.

Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 1663x1895 Piksel.
Benzer resimleri Pepee Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası resmini 2077 kullanıcı indirdi.

Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası Wallpaper

Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası


Pepee tamirci bir usta oldu. Gelen arabaları tamir eden Pepee'nin kendi aracı da bozuldu. Onu da tamir etmesi gerekiyor. Bozulan arabayı Pepee çekici çağırarak tamirhanesine getirdi. Çekiciyi Pepee'nin arkadaşı Bibi getirdi. Daha sonra Pepee dediki; Bibi seninle ve Şila ila arabayı tamir edince gezmeye çıkalım. Buna çok sevinen Bibi; Elbette Pepee bu çok eğlenceli olur. Dedi. Bibi dedi ki; Pepee Neden aracın bozulmuş? Pepee dedi ki; Akülü aracım yağ kaçırıyor Bibi ve arabamın motoru çok zorlanmış bu yüzden duman çıkmış ve aracım bozulmuş artık onu tamir ettim. Hadi birlikte akülü aracım ile gezmeye gidelim. Sizler de bu güzel boyama sayfasını boyayın ve eğlenin. Pepee ve arkadaşları birlikte akülü arabaya binerek eğlenceli bir yolculuğa çıktılar. Bakalım onları ne maceralar bekliyor. Bu güzel yolculukta en sevdiği arkadaşları Şila ve Bibi bulunmaktadır. Şarkılar söyleyerek, sohbet ederek mutlu mesut çevreyi gezdiler. Çok eğlenceli vakit geçirdiler. Sizler de bu güzel boyama sayfasını boyayın ve eğlenin.
Başlık : Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası
Yayınlanma : Eylül 24, 2016 Saat 4:03 am
Görüntülenme : 2078 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 355 KB
Çözünürlük : 1663x1895 Piksel
Toplam İndirilme : 40 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Pepee ve Arkadaşları Araba Kullanıyor Sayfa Boyama
Pepee Bebee Boyama Sayfası

Pepee Bebee Boyama Sayfası

1531x1402 px | 213 KB |784 Views

Pepee Arabayı Tamir Ediyor Boyama Sayfası

Pepee Arabayı Tamir Ediyor Boyama ...

1651x1178 px | 155 KB |312 Views

Pepee Ağlıyor Boyama Sayfası

Pepee Ağlıyor Boyama Sayfası

2688x2134 px | 251 KB |279 Views

Pepee Arabayı Çekiyor Boyama Sayfası

Pepee Arabayı Çekiyor Boyama Sayf...

1664x1285 px | 195 KB |805 Views

Pepee Boyama Sayfaları

Pepee Boyama Sayfaları

1959x3003 px | 332 KB |9970 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.