Pepee Araba Tamircisi Boyama Sayfası

 

Pepee araba tamircisi boyama sayfası ile birlikte eğlenceli vakitler geçireceğiz. Pepee sadece tamirci değil, aynı zamanda araba kullanıyor ve onun hızlı arabasını da burada boyayabilirsiniz.

 

Pepee Hızlı Araba Sayfa Boyama
Pepee Hızlı Araba Boyama Sayfası

Pepee Hızlı Araba Boyama Oyunu

Pepee’nin en hızlı arabasını gördünüz mü? Hızlı ve bir o kadar da güzel akülü arabası ile güvenli kullanarak istediği yere zamanında varıyor. Sizlerde bu boyama sayfasını veya boyama oyununu oynayın.

 

Pepee arabayı çekiyor sayfa boyama
Pepee arabayı çekiyor boyama sayfası

Pepee Arabayı Çekiyor Boyama Oyunu

Olamaz Pepee arabasını kullanırken bozuldu. Daha sonra arkadaşı Bibi arayarak ona çekici arabası ile gelmesini söyledi. Bibi yarım saat sonra Pepee’nin yanına geldi. Bibi, Pepee’ye neden aracının bozulduğunu sordu. Pepee; “Bilmiyorum Bibi birden aracım arızalandı ve dumanlar çıkmaya başladı hadi onu hemen tamirhaneme götürelim de ne olduğuna bakayım” dedi. Bibi çekicisinin kancasını taktı ve Pepee ile beraber tamirhanenin yolunu tuttular.

 

Pepee Arabayı Tamir Ediyor Sayfa Boyama
Pepee Arabayı Tamir Ediyor Boyama Sayfası

Pepee Arabayı Tamir Ediyor Boyama Oyunu

Pepee tamirci bir usta oldu. Gelen arabaları tamir eden Pepee’nin kendi aracı da bozuldu. Onu da tamir etmesi gerekiyor. Bozulan arabayı Pepee çekici çağırarak tamirhanesine getirdi. Çekiciyi Pepee’nin arkadaşı Bibi getirdi. Daha sonra Pepee dediki;

  • Bibi seninle ve Şila ila arabayı tamir edince gezmeye çıkalım.

Buna çok sevinen Bibi;

  • Elbette Pepee bu çok eğlenceli olur.

Dedi.

Bibi dedi ki;

  • Pepee Neden aracın bozulmuş?

Pepee dedi ki;

  • Akülü aracım yağ kaçırıyor Bibi ve arabamın motoru çok zorlanmış bu yüzden duman çıkmış ve aracım bozulmuş artık onu tamir ettim. Hadi birlikte akülü aracım ile gezmeye gidelim.

Sizler de bu güzel boyama sayfasını boyayın ve eğlenin.

 

Pepee ve Arkadaşları Araba Kullanıyor Sayfa Boyama
Pepee ve Arkadaşları Araba Kullanıyor Boyama Sayfası

Pepee ve Arkadaşları Araba Kullanıyor Boyama Oyunu

Pepee ve arkadaşları birlikte akülü arabaya binerek eğlenceli bir yolculuğa çıktılar. Bakalım onları ne maceralar bekliyor. Bu güzel yolculukta en sevdiği arkadaşları Şila ve Bibi bulunmaktadır. Şarkılar söyleyerek, sohbet ederek mutlu mesut çevreyi gezdiler. Çok eğlenceli vakit geçirdiler.

Sizler de bu güzel boyama sayfasını boyayın ve eğlenin.

Facebook Yorumlar

yorumlar


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir