Rafadan Tayfa Boyama Sayfası

Sayfalar: 1 2

 

Rafadan Tayfa onlar hem çalışkan hem dürüstler… Bazen çok hareketli olduklarından yaramazlıkda yapsalar herkes onları çok sever. Bazen eğlenceli oyunlar oynar bazen de yaratıcı icatlar yaparlar. Rafadan Tayfa boyama sayfaları hayal dünyasına girmeye hazır mısınız?

rafadan-tayfa-bir-iki-uc-tip-boyama-sayfasi

Akın küçük ama bir o kadar en akıllı Rafadan Tayfa üyesidir. Onun fikirleri ile birçok defa abisi ve onun arkadaşlarını kurtarmıştır. Bu yüzden Akın’ı herkes takdir eder ve severler. Akın çok iyi niyetli birisidir. Yaratıcı fikirleri ile de diğer Rafadan Tayfa üyelerinin kafasında ampul yakmayı başarır. Onun bir de küçük köpeği vardı. Köpeğine verdiği isim Yumak idi. Yumak’ı da Akın Basri Amca’ya vermeyi uygun görmüştür. Size Akın Boyama Sayfasını indirin veya Bu Resmi Boya ile boyayın.

Bu Resmi Boya

Rafadan-Tayfa-Sayfa-Boyama

İşte Rafadan Tayfa ekibi… Oooppss yoksa onlar bir suç mu işledi? Neden üzgünler? Sanırım bir hata yaptılar 🙂 Olur öyle bazen 🙂 Akın, Kamil, Hayri, Mert hepsi bir arada yoksa bir ceza mı alacaklar! Siz de bu güzel boyama sayfasını indirebilir veya boyayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bu Resmi Boya

Rafadan-Tayfa-Sorun-Yok-Kamil-Hayri-Sayfa-Boyama

Kamil bakkalını işletiyordu. Ancak Basri tüm tatlıları yedi. Bakkalda baklava kalmadı! Bu yüzden Kamil şimdi nasıl bunu açıklayacağız diye düşünüyor. Basri hala çok bilmiş şekilde “Merak etme ben hallederim” diyor. Kamil de mecburen onun ne yapacağını üzülerek bekliyor. İşte bu durumu anlatan boyama sayfası ve oyunu…

Bu Resmi Boya

Rafadan Tayfa Akın Sokakta Boyama Sayfası

Bu Resmi Boya

Basri Amca Sinirli Boyama Sayfası

Eyvah! Basri Amca yine neye sinirlendi acaba… Basri Amca en ufak hatada sinirlenen birisi aslında onu görünce ben bile kötü birşey diyecek diye korkuyorum. Bazen Rafadan ekibi de onu kızdırıyor. O emekli birisi ve devamlı takım elbise ile gezdiğini görüyorum. Aslında iyi biri ancak onu kızdırdıklarında ya da ufak bir aksilikte çılgına dönüyor. İşte Basri Amca ve onun boyama sayfası.

Bu Resmi Boya

Rafadan-Tayfa-Sevim-Boyama-Sayfasi

Bu Resmi Boya

>>> Sayfa 2

Facebook Yorumlar

yorumlar


Sayfalar: 1 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir