Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar

Sayı Yazma Etkinliği 1'den 10'a Kadar nasıl yapılır bunun alıştırmasını sunuyoruz. Alıştırmalar da önemli olan tekrar, tekrar, tekrardır her zaman! Bu güzel renkli çalışma sayfası ile ilk on sayının isimlerini yazmayı öğrenmene ve pekiştirmene yardımcı olacaktır. Birden ona kadar sayıyı yazı olarak yazmanı sağlar. Metin olarak yazacağın bu rakamlar ile yazı yazma ve sayıları öğrenme becerin gelişecektir.

Güzel ve kaliteli Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar resmini indir.

Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2476x3143 Piksel.
Benzer resimleri Sayı Yazma Etkinliği kategorisinde bulabilirsin. Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar resmini 6732 kullanıcı indirdi.

Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar Wallpaper

Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar


Başlık : Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar
Yayınlanma : Şubat 21, 2016 Saat 11:20 am
Görüntülenme : 6733 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 499 KB
Çözünürlük : 2476x3143 Piksel
Toplam İndirilme : 37 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Sayı Yazma Etkinliği 1’den 10’a Kadar" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

1'den 10'a kadar yazı ile rakamları yazma

YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.