Şirinler Boyama Sayfası

Şirinler Boyama Sayfası ve Şirinler'in çizgi filmlerini seyrettiğimiz çok sevdiğimiz Şirinler'in boyama sayfaları buradadır. Şirinler'in çizgi filminde başlangıçta söylenen şu güzel repliği tekrar hatırlayalım; "Uzun uzun yıllar önce ormanın derinliklerinde "Mavi Küçük" (Şirinler) yaratıkların yaşadığı gizli bir köy vardı. onlar kendilerine şirinler derlerdi çok iyiydiler. sonra korkunç büyücü Gargamel vardı o kötüydü. eğer bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin belki Gargamel'in çığlıklarını duyabilirsiniz ve iyi bir çocuk olursanız belki de Şirinleri bile görebilirsiniz." Bu yüzden öncelikle Şirinler'in köyünün boyama sayfası ile sizi eğlendirmek istiyoruz. Şirine plaja gidiyor. Şirine, Şirinler'de ki tek kız Şirin ve kendisi çok güzel... Onu güneşin altında plajda yürürken ki resmini boyayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sizde hemen Şirine'nin resmini indirerek boyayın.

Güzel ve kaliteli Şirinler Boyama Sayfası resmini indir.

Şirinler Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 823x1199 Piksel.
Benzer resimleri Şirinler Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Şirinler Boyama Sayfası resmini 21904 kullanıcı indirdi.

Şirinler Boyama Sayfası Wallpaper

Şirinler Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Şirinler Boyama Sayfası


Bir çok şirin vardır. Şakacı şirin, güzel şirin, işçi şirin, güçlü şirin, tembel şirin... Şirinler çeşit çeşit ... Şirinler'in çizgi filminden sonra bir de 3D Animasyon Sinema Filmi çıkmıştı. Yakında televizyona da çıkacağını tahmin ediyorum. Burada ise Şirinin büyük ve güzel boyama sayfasına ulaşabilirsin. Ona tıkladıktan sonra sağ tıklayıp resmi farklı kaydet ile bilgisayarına kaydedebilirsin. Şirin Baba Şirinler'in sevecen, akıllı, dürüst, yardım sever lideri diyebilirim. Şirin Baba akıllı ve yardım sever birisi... Bilgisi ile herkese yardım etmeye çalışır. Gerekirse leyleği ile yolculuğa çıkar. Gargamel'den Şirinleri kurtarmak için mücadele eder. Kısacası Şirin Baba, Şirinlerin babası ... Maceracı Şirin, Şirine ve Şirin Baba birlikte maceraya atılırlar. Köyden uzaklaştıkça Şirin Baba der ki; "Burada ne güzel çiçekler, ne güzel mantalar bulunuyor." Ancak Şirine hemen atılır ve der; "Aman Şirin Baba, ya mantarlar zehirli ise onları yerken çok dikkatli olunmalı." Şirin Baba gülümser. "Tabi ki Şirine, onları yerken dikkatlı olunmalı." Maceracı Şirin, Şirin Baba'ya dönerek; "Şirin Baba şu dağı atlatırsak Yeşil Irmak karşımızda olacak." Siz de bu hikayenin boyama sayfasını boyayarak eğlenebilirsiniz. İşte çok kötü bir an... Şirinler ile Gargamel ve onun kedisi Azman karşı karşıya geliyorlar. Üstelik hava da karanlık yani gece olmuş. İşte bu yüzden çok tehlikeli bir durum var ortada. Peki, şimdi ne olacak. İşte bu hikayeyi anlatan boyama sayfası da karşınızda ...
Başlık : Şirinler Boyama Sayfası
Yayınlanma : Haziran 2, 2015 Saat 2:42 pm
Görüntülenme : 21905 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 98 KB
Çözünürlük : 823x1199 Piksel
Toplam İndirilme : 28 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Şirinler Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Şirinler Resim Boyama A4 İndirme
Şirinler Koyu Sinir Boyama Sayfası

Şirinler Koyu Sinir Boyama Sayfas...

1752x1254 px | 362 KB |4799 Views

Şirinler Köyü Patlama Boyama Sayfası

Şirinler Köyü Patlama Boyama Say...

1750x1222 px | 385 KB |4637 Views

Şirinler Bedava Boyama Sayfası

Şirinler Sayfa Boyama

1745x1220 px | 260 KB |14017 Views

Şirinler Oyunu Güçlü Şirin Ve Şirine Boyama Sayfası

Şirinler Oyunu Güçlü Şirin Ve ...

1765x1250 px | 206 KB |16537 Views

Şirinler Köyü Aşk Boyama Sayfası

Şirinler Köyü Aşk Boyama Sayfas...

1745x1276 px | 281 KB |13461 Views

Şirinler Şirin Baba Şirine Elele Boyama Sayfası

Şirinler Şirin Baba Şirine Elele...

1752x1233 px | 228 KB |18064 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.