Tır Boyama Sayfası

Eğlenceli ve serüvenli tır boyama sayfası ve tır boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Eşsiz ve görkemli tırların bedava indirilebilir tır boyama sayfa ile karşınızda... Gerçekçi ve dev bir tır boyama sayfası. Güçlü motoru sayesinde tırlar ağır yüklerde bile zorlanmadan giderler. Tabi ki bu güçlü motor çok benzin harcar. Bu yüzden de tırlarda büyük benzin depoları bulunur. Böylece benzin doldurmadan uzun zaman giderler. Ayrıca tırların çok ses çıkartan kornaları vardır.

Güzel ve kaliteli Tır Boyama Sayfası resmini indir.

Tır Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2732x2288 Piksel.
Benzer resimleri Tır Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Tır Boyama Sayfası resmini 7508 kullanıcı indirdi.

Tır Boyama Sayfası Wallpaper

Tır Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Tır Boyama Sayfası


Tırlar çoğunlukla uzun yolculuklarda kullanılır. Büyük benzin depoları ve normal bir arabadan daha fazla tekerlekleri vardır. Normal bir arabada 4 tekerlek varsa tır da 6 ve daha çok tekerlek olabilir. Örneğin üstteki tır modeline bakarsak sağ tarafında 4 sol tarafında da 4 tekerlek ve toplamda 8 tekerleği bulunmaktadır. İşte şehir içinde hızlıca giden bir Tır boyama resmi. Bu tır o kadar hızlı ki tozu dumana katmış. Tırlar çok ağır vasıtalardır. Onlar tonlarca ağırlık taşıyabilirler. Tırlar yüklerini arka kısmındaki konteyner da taşırlar. Tırlar her türlü yiyecek, giyecek, ürün ve daha bir çok şeyi taşıyabilirler. İşte güzel bir Tır boyama sayfası daha bu güzel ve modern tır yeni teknoloji ile üretilmiş olmalı. Çünkü yeni tırlar daha küçük ve güçlü motorlar yapabiliyorlar. Yani gelişen teknoloji ile motorları da daha küçük üretebilir hale geldiler. İşte size güzel bir tır boyama sayfası. Bu tırın ayrıca arkadaki tekerleklerin çift olduğunu görebilirsiniz. Bu da onun daha iyi yol tutuşu sergilemesini sağlıyor.
Başlık : Tır Boyama Sayfası
Yayınlanma : Şubat 18, 2016 Saat 5:50 pm
Görüntülenme : 7509 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 539 KB
Çözünürlük : 2732x2288 Piksel
Toplam İndirilme : 10 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Tır Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Tır Sayfa Boyama
Büyük Tır Boyama Sayfası

Büyük Tır Boyama Sayfası

2719x1651 px | 351 KB |8363 Views

Dev Tır Sayfa Boyama

Dev Tır Boyama Sayfası

2616x1942 px | 350 KB |7368 Views

Şehirde Tır Sayfa Boyama

Şehirde Tır Boyama Sayfası

1767x1248 px | 220 KB |4282 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.