Tom ve Jerry Boyama Sayfaları

Tom ve Jerry eğlenceli kedi ve farenin boyama sayfalarını burada bulabilirsiniz. Birbirlerini bazen çok seven bazen de ayrıştıran maceralar ile en sevdiğimiz çizgi film karakterlerindendir. Çocuklar değil yetişkinlerinde seyretmekten keyif aldığı bu çizgi filmin boyama sayfaları ile boyama yapabilirsiniz. Resmin altındaki Bu Resmi Boya yazısına tıklayarak boyama oyununu açabilir ve anında boyama yapabilirsiniz. Tom ve Jerry birbirlerine çok kızgınlar bu yüzden kavga dövüş boğuşuyorlar ve etrafı darmadağın ediyorlar. Tom ve Jerry eline ne geçse alıyorlar ve birbirlerine çarpıyorlar. Tom ve Jerry yolunu kaybettiler. Bu yüzden bir adama sorup yollarını arıyorlar. Adam "siz çok uzaklaşmışsınız, harita da buradasınız" dedi. Tom ve Jerry tedirgin oldu çünkü çok uzaklaşmışlar ve yollarını bulmak için uğraşacaklar. Ayrıca adam devam etti "Şu yuvarlak noktayı bulmam gerekiyor, oradan evime gidebilirim." dedi.

Güzel ve kaliteli Tom ve Jerry Boyama Sayfaları resmini indir.

Tom ve Jerry Boyama Sayfaları resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 1249x1767 Piksel.
Benzer resimleri Çizgi Film Animasyon Boyama Sayfaları Tom ve Jerry Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Tom ve Jerry Boyama Sayfaları resmini 4813 kullanıcı indirdi.

Tom ve Jerry Boyama Sayfaları Wallpaper

Tom ve Jerry Boyama Sayfaları

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Tom ve Jerry Boyama Sayfaları


Adam, Tom ve Jerry'ye "Siz de yolda hiç kavga etmeyin. Tamam mı!" dedi ve Tom ve Jerry el sıkışarak bunu onayladıklarını söylediler. Tom ve Jerry birbirlerin dostça ve arkadaşça tavırlar sergilediler. Tom ve Jerry eve geldiler. Fakat Tom eve gelince yine aklına muzurluk geldi. Jerry tam içeri girecekken kapıyı sertçe örttü. Kapı da Jerry'nin burnuna çarptı.
Başlık : Tom ve Jerry Boyama Sayfaları
Yayınlanma : Ağustos 4, 2016 Saat 7:53 pm
Görüntülenme : 4814 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 324 KB
Çözünürlük : 1249x1767 Piksel
Toplam İndirilme : 35 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Tom ve Jerry Boyama Sayfaları" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Tom ve Jerry Resim Sayfa Boyama
Timmy Koyun Köyde Resim Sayfa Boyama

Timmy Time Zamanı Çizgi Filmi Boy...

1238x1764 px | 202 KB |4650 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.