Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama

Üzgün bir kiraz vardı ve ona moral vermeye çalışan arkadaşı kiraz. Üzgün kiraz diğer kiraz arkadaşlarından ayrıldığı için üzgündü. Ancak devamlı yanında olan dostu kiraz ona "Merak etme farklı ortamlar göreceğiz. Farklı şeyler de seni mutlu eder." diyerek ona moral veriyordu. Buna çok sevinen Üzgün kiraz birden, "Evet farklı yerler göreceğim. Bu beni mutlu eder" diye söyledi. Sohbet etmeye başlayan kirazlar mutlu olmaya başladılar ve kamyonda araba ile geziyorlardı.

Güzel ve kaliteli Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama resmini indir.

Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 309x309 Piksel.
Benzer resimleri Kiraz Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama resmini 2688 kullanıcı indirdi.

Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama Wallpaper

Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama


Muhabbeti iyice ilerletmişlerdi. Sohbet çok tatlı oluyordu ve görecekleri yeni arkadaşlarını düşünüyorlardı. Kendileri kamyonet ile meyve taşıyan aracın içindeydiler. Nereye gideceklerini düşünüyorlardı. Ayrıca etrafta gördükleri şeyleri heyecan ile birbirlerine anlatıyorlardı. Geldiklere yere çok şaşırmıştı kirazlar... Burası bir manavdı. Burada birçok arkadaşları vardı. Ayrıca manavcı ile konuşmaya başlayan kirazlar onu da çok sevmişlerdi. Manavda başka arkadaşları ile buluşan kirazlar çok mutlu oldular. Onlarla muhabbet edip sevgiyle doldular. Üzgün bir kiraz vardı ve ona moral vermeye çalışan arkadaşı kiraz. Üzgün kiraz diğer kiraz arkadaşlarından ayrıldığı için üzgündü. Ancak devamlı yanında olan dostu kiraz ona "Merak etme farklı ortamlar göreceğiz. Farklı şeyler de seni mutlu eder." diyerek ona moral veriyordu. Buna çok sevinen Üzgün kiraz birden, "Evet farklı yerler göreceğim. Bu beni mutlu eder" diye söyledi. Sohbet etmeye başlayan kirazlar mutlu olmaya başladılar ve kamyonda araba ile geziyorlardı. Muhabbeti iyice ilerletmişlerdi. Sohbet çok tatlı oluyordu ve görecekleri yeni arkadaşlarını düşünüyorlardı. Kendileri kamyonet ile meyve taşıyan aracın içindeydiler. Nereye gideceklerini düşünüyorlardı. Ayrıca etrafta gördükleri şeyleri heyecan ile birbirlerine anlatıyorlardı. Geldiklere yere çok şaşırmıştı kirazlar... Burası bir manavdı. Burada birçok arkadaşları vardı. Ayrıca manavcı ile konuşmaya başlayan kirazlar onu da çok sevmişlerdi. Manavda başka arkadaşları ile buluşan kirazlar çok mutlu oldular. Onlarla muhabbet edip sevgiyle doldular. Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama konulu hikayenin de sonuna geldik herkes çok mutlu oldu. Size de mutluluklar...
Başlık : Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama
Etiketler :
Yayınlanma : Nisan 20, 2015 Saat 2:13 pm
Görüntülenme : 2689 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 34 KB
Çözünürlük : 309x309 Piksel
Toplam İndirilme : 18 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Üzgün ve Moral Vermeye Çalışan Kiraz Boyama
Mutlu Kirazlar Boyama Sayfası

Mutlu Kirazlar Boyama Sayfası

1215x1356 px | 126 KB |2582 Views

Kiraz Boyama Sayfaları

2418x3211 px | 303 KB |6388 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.