Bambi Boyama Sayfaları

Güzel bir geyik olan bambi boyama sayfaları ile birlikteyiz. Bambi hangi hayvan diye sormuş olabilirsiniz. Bambi yavru alageyik ve anne alageyik olmaktadır. Bambi ve arkadaşı tavşan ile güzel bir gezintiye çıktılar. Onları çok eğlendiren bu gezide oyunlar oynayarak çayırlarda koştular. Tavşan, Bambi'yi ararken bir den Bambi "İşte Buradayım!" diyerek tavşanın başının üstünden bakar. Şaşkınlı içinde tavşan da kafasını yukarı kaldırır. Bambi'yi görür "Aman Allah'ım" diyerek istemeden arkaya doğru düşer. İşte bu güzel hikayenin boyama sayfası.

Güzel ve kaliteli Bambi Boyama Sayfaları resmini indir.

Bambi Boyama Sayfaları resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 1243x1760 Piksel.
Benzer resimleri Bambi Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Bambi Boyama Sayfaları resmini 4588 kullanıcı indirdi.

Bambi Boyama Sayfaları Wallpaper

Bambi Boyama Sayfaları

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Bambi Boyama Sayfaları


Bambi yolda yürürken önüne dikkatli bakmaz ve bir anda içi boş ağaç kütüğün üzerine düşer. Onun arkadaşı tavşan Thumber ona gülümser. Bambi ne olduğunu anlamaya çalışır. Uzun ayakları ile kurtulmaya çalışır fakat yine de yere dokunamamaktadır. En sonunda arkadaşı tavşanın yardımı ile kolay bir şekilde kütükten kurtulur ve yollarına devam ederler. İşte bu güzel hikayeyi anlatan boyama sayfası... Bambi boyama sayfaları arasından derlediğimiz ormanın içinde tatlı geyik Bambi ve onun arkadaşı ile yaptıkları konuşması. Bu güzel resmi ayrıca resmin altındaki Bu resmi şimdi boyama oyunu yazısına tıklayarak anında boyamaya da başlayabilirsiniz. Güzellikler içindeki ve yeşillik ormanda Thumber ve kız arkadaşı bayan tavşan ile mutlu bir şekilde sohbet etmektedirler. Evlenme planları ve mutlu çocuklarını düşünmektedirler. Bu güzel konuşmayı Thumber hayranlık içerisinde dinlemektedir. İşte bu durumu anlatan boyama sayfası karşınızda... Bambi'nin arkadaşı Thumber tavşan bayan tavşanı görür ve ona adeta vurulur. "Çok güzel ve ne kadar hoş bir tavşan bu!" diyen Thumber'ın gözleri ışıl ışıl olur ve kulakları birbirine dolanır. Ayakları birbirine dolanan Thumber hayranlık içerisinde onu dinlemekte ve onu izlemektedir.
Başlık : Bambi Boyama Sayfaları
Yayınlanma : Mart 24, 2016 Saat 8:56 pm
Görüntülenme : 4589 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 396 KB
Çözünürlük : 1243x1760 Piksel
Toplam İndirilme : 30 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Bambi Boyama Sayfaları" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Bambi ve tavşan arkadaşı Thumper sayfa boyama
Bambi Tavşanlar Aşk Resim Boyama Sayfası

Bambi Tavşanlar Aşk Resim Boyama ...

1243x1760 px | 313 KB |2602 Views

Bambi Tavşanlar Ormanda Boyama Sayfası

Bambi Tavşanlar Ormanda Boyama Say...

1245x1761 px | 370 KB |4045 Views

Bambi Şaşırma Boyama Sayfası

Bambi Şaşırma Boyama Sayfası

1244x1762 px | 268 KB |3712 Views

Bambi Ağaç Sayfa Boyama

Bambi Ağaç Boyama Sayfası

1244x1762 px | 375 KB |3834 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.