Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca ülkemizde yaşamış olan önemli ve benim en sevdiğim karakterlerden biridir. Nasreddin hocanın anlatılan bir çok hikayesi vardır. Bu hikayelerden birini hatırladığım kadarı ile size anlatayım. Nasreddin hoca bir gün yemek yapmak lazım olur. Ancak aradığı tencere büyük tenceredir ve öyle bir tencere de yoktur evinde... Ne yapmalıyım diye düşünürken komşusuna gidip ödünç tencere almaya karar verir. Komşusundan aldığı tencere ile bir güzel yemek yaptıktan sonra kendi ve ev ahalisi karnını doyururlar. Ertesi gün olur ve komşusu tencere lazım olduğu için Nasreddin hocanın evine gelir. Nasreddin hoca kapıyı açar "Hoş geldin komşu" der. Komşusu da "Merhaba hoca bizim şu tencere lazım oldu ben onu alayım der" Nasreddin hoca "Hay hay" der ve tencereyi mutfaktan alıp komşusuna tencereyi verir. Komşu tencereye bakar fakat o da ne tencerenin içinde bir tencere daha var. Komşu hocaya "Hocam bizim tencerenin içinde bir tencere daha var" der. Hoca düşünür taşınır ve "Komşu desene senin tencere doğurdu." Bunu duyan komşunun gözleri parlar. Daha fazla tenceresi olsun isteyen komşu; "Hocam benim bir işim daha vardı şimdi aklıma geldi o zaman hocam ben bu tencereyi yarın gelip alayım der." Nasreddin hoca "Hay hay" der ve ertesi gün olur. Komşu kapıyı çalar. Hoca da kapıyı açar ve komşuyu görünce tencereye almaya gider. Her tarafı arayıp tarar bulamaz tencereyi. Bunun üzerine komşuya açıklama yapmaya gider. Nasreddin hoca komşuya der ki "Komşu komşu senin tencere var ya işte onun sanırım canı sıkılmış ve artık evi terketmiş." Bunu duyan komşu şaşırmış "Aman hocam tencere hiç evi terk eder mi" demiş. Nasreddin hoca "Bre akıllı tencerenin doğurduğuna inanıyorsunda evi bırakıp gittiğine neden inanmıyorsun!"

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2097x2122 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları Kategorisi kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini 4702 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası


Başlık : Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası
Yayınlanma : Nisan 16, 2017 Saat 1:40 am
Görüntülenme : 4703 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 262 KB
Çözünürlük : 2097x2122 Piksel
Toplam İndirilme : 50 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Güzel Boyama Sayfas...

1273x1660 px | 201 KB |2176 Views

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Yan Oturuş Bo...

3913x3403 px | 463 KB |839 Views

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yolculuk Boyama Sayf...

1269x1658 px | 264 KB |504 Views

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Ve Esnaf Boyama Sayf...

2135x1467 px | 261 KB |658 Views

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Yüzü Boyama Sayfas...

1304x1641 px | 177 KB |1062 Views

Nasreddin Hoca Klasik Boyama Sayfası

Nasreddin-Hoca-Klasik-Boyama-Sayfas...

1281x1656 px | 220 KB |736 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.