Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca ülkemizde yaşamış olan önemli ve benim en sevdiğim karakterlerden biridir. Nasreddin hocanın anlatılan bir çok hikayesi vardır. Bu hikayelerden birini hatırladığım kadarı ile size anlatayım. Nasreddin hoca bir gün yemek yapmak lazım olur. Ancak aradığı tencere büyük tenceredir ve öyle bir tencere de yoktur evinde... Ne yapmalıyım diye düşünürken komşusuna gidip ödünç tencere almaya karar verir. Komşusundan aldığı tencere ile bir güzel yemek yaptıktan sonra kendi ve ev ahalisi karnını doyururlar. Ertesi gün olur ve komşusu tencere lazım olduğu için Nasreddin hocanın evine gelir. Nasreddin hoca kapıyı açar "Hoş geldin komşu" der. Komşusu da "Merhaba hoca bizim şu tencere lazım oldu ben onu alayım der" Nasreddin hoca "Hay hay" der ve tencereyi mutfaktan alıp komşusuna tencereyi verir. Komşu tencereye bakar fakat o da ne tencerenin içinde bir tencere daha var. Komşu hocaya "Hocam bizim tencerenin içinde bir tencere daha var" der. Hoca düşünür taşınır ve "Komşu desene senin tencere doğurdu." Bunu duyan komşunun gözleri parlar. Daha fazla tenceresi olsun isteyen komşu; "Hocam benim bir işim daha vardı şimdi aklıma geldi o zaman hocam ben bu tencereyi yarın gelip alayım der." Nasreddin hoca "Hay hay" der ve ertesi gün olur. Komşu kapıyı çalar. Hoca da kapıyı açar ve komşuyu görünce tencereye almaya gider. Her tarafı arayıp tarar bulamaz tencereyi. Bunun üzerine komşuya açıklama yapmaya gider. Nasreddin hoca komşuya der ki "Komşu komşu senin tencere var ya işte onun sanırım canı sıkılmış ve artık evi terketmiş." Bunu duyan komşu şaşırmış "Aman hocam tencere hiç evi terk eder mi" demiş. Nasreddin hoca "Bre akıllı tencerenin doğurduğuna inanıyorsunda evi bırakıp gittiğine neden inanmıyorsun!"

Güzel ve kaliteli Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini indir.

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini yüksek kaliteli ve bedava olarak indirebilirsin. 2097x2122 Piksel.
Benzer resimleri Nasreddin Hoca Boyama Sayfaları kategorisinde bulabilirsin. Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası resmini 3854 kullanıcı indirdi.

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası Wallpaper

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası

Bilgisayarına kaydetmek istiyorsan, lütfen Resmi Kaydet basın ve resmi bilgisayarınıza indirin. Ya da resime sağ tıklayıp bu resmi yazdır basarak yazdırabilirsin. Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası


Başlık : Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası
Yayınlanma : Nisan 16, 2017 Saat 1:40 am
Görüntülenme : 3855 görüntülendi
Dosya Tipi : image/jpeg
Dosya Boyutu : 262 KB
Çözünürlük : 2097x2122 Piksel
Toplam İndirilme : 37 İndirildi

Resimi görüntüle ve kaydet "Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası" İsterseniz bu resimi beğenin veya paylaşarak büyümemize yardımcı olun. :) :)

Resimi Daha Büyük Görüntüle

Nasreddin Hoca Bilmiyorum Boyama Sayfası
Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Fil Boyama Sayfası

2364x2936 px | 483 KB |2067 Views

Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşek Ve Kus Boyama ...

3822x2448 px | 659 KB |4264 Views

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculuk Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeği İle Yolculu...

1572x1636 px | 278 KB |3333 Views

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Eşeğe Ters Bindi B...

1495x1939 px | 281 KB |1666 Views

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Sayfası

Nasreddin Hoca Şaşkın Boyama Say...

928x1406 px | 132 KB |6723 Views

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Eşeğe Bindi Sayfa Boyama

Nasreddin Hoca (Nasrettin Hoca) Boy...

1232x1996 px | 232 KB |15048 Views


YASAL UYARI: Burada bulunan tüm görüntülerin "kamusal alanda" olduğuna inanılıyor. Herhangi bir meşru fikri hak, sanatsal hak veya telif hakkını ihlal etmek istemiyoruz. Görüntülenen tüm resimlerin kaynağı bilinmiyor. Buraya gönderilen resimlerin / duvar kağıtlarının herhangi birinin doğru sahibi değilseniz, Ve gösterilmesini istemiyorsanız veya uygun bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; hemen her şeyi yapacağız. Ya imajın kaldırılması için ya da gereken yere kredi sağlamak için gereklidir. Bu sitenin tüm içeriği ücretsizdir ve bu nedenle kazanmamız Herhangi bir görüntünün ekranından veya indirilmesinden kaynaklanacak her türlü maddi sorumluluk indirene aittir.